Zakład Układów i Systemów Nieliniowych


Kierownik Zakładu

dr hab. inż. prof. PŁ Stanisław Hałgas


Godziny konsultacji: Pn. 9-10 (budynek C3) Sb. 10-11 (zj 1-10, budynek A10) tel: (48/42) 631 25 22 stanislaw.halgas@p.lodz.pl

Pracownicy

(48/42)
e-mail
Godziny konsultacji

prof. zw. dr hab. inż. Michał Tadeusiewicz

631 25 26
michal.tadeusiewicz@p.lodz.pl
Pt. 12:15-13 (bud.A10)

dr hab. inż. prof. PŁ Grzegorz Ciesielski

631 25 23
grzegorz.ciesielski@p.lodz.pl

doc. dr inż. Hanna Morawska

631 25 15
hanna.morawska-koraszewska@p.lodz.pl

dr inż. Jadwiga Bek

631 25 22
jadwiga.bek@p.lodz.pl

dr inż. Sylwia Kozlowska

631 25 22
sylwia.kozlowska@p.lodz.pl
Cz. 11-12 (C3), Nd.13-14 (w terminach zjazdów 1-5 C3)

dr inż. Marek Korzybski

631 25 15
marek.korzybski@p.lodz.pl
Wt. 11:30-12:30 (C3), Sob.10-11 (zjazdy 1-5, A10), Nd. 15-16 (zjazdy 6-10 C3)

dr inż. Andrzej Kuczyński

631 25 22
andrzej.kuczynski@p.lodz.pl
Wt.15-16 (C3) oraz 17-18 (zaoczne C3)

dr inż. Marek Ossowski

631 25 15
marek.ossowski@p.lodz.pl
Wt. 11-12 (C3), Pt. 18-19 (od 7 zjazdu C3) pok.14

dr inż. Jerzy Ziemnicki

631 25 23
jerzy.ziemnicki@p.lodz.pl

Godziny Pracy zespołu w semestrze letnim 2018

Plik z Godzinami Pracy

Pracownicy Techniczni


Andrzej Wrona tel: 6312516 e-mail: awrona@p.lodz.pl
POWROT DO STRONY GLOWNEJ